Pension GEMSHORN nabízí ubytování ve 13 dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s celkovou kapacitou 47 míst.

Pension Gemshorn se nachází uprostřed překrásné přírody Zillertálského údolí, v obci Hainzenberg, cca 5km od střediska Zell am Ziller. Našim návštěvníkům nabízíme rodinné prostředí s profesionálními službami. Pension Gemshorn je svým charakterem a kapacitou zaměřen nejen na ubytování pro rodiny s dětmi, ale i skupiny a firmy. Své si zde najdou i vyznavači klidu a pohody.

Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí v penzionu Gemshorn nabízí pohodlí a moderní design. Velikost pokoje je 18m². V pokoji se nachází vlastní sociální zařízení, koupelnová kosmetika, sprchový kout, posezení v pokoji, Wi-Fi zdarma, zvuková izolace, výhled na hory, skříň, věšák na oblečení. Dvoulůžkový pokoj má vlastní balkón s posezením a výhledem na hory.

Třílůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj je ideální volbou pro manželský pár s jedním dítětem nebo pro tři dospělé osoby. Velikost pokoje je 30m². Pokoj je rozdělen na dvě samostatné ložnice, v jedné ložnici se nachází manželská postel a ve druhé jednolůžko, dále vlastní sociální zařízení, koupelnová kosmetika, sprchový kout, posezení v pokoji, Wi-Fi zdarma, zvuková izolace, výhled na hory, skříň, věšák na oblečení. Třílůžkový pokoj má vlastní balkón s posezením a výhledem na hory.

Čtyřlůžkový pokoj

Pro rodiny s dvěma dětmi nebo pro 4 dospělé osoby jsou připraveny čtyřlůžkové apartmány. V pokoji o velikosti 30m2 se nachází dvě samostatné ložnice, v obou ložnicích se nachází manželská postel. V jednom z deseti pokojů je k dispozici dvoupatrová postel pro děti. Součástí pokoje je vlastní sociální zařízení, koupelnová kosmetika, sprchový kout, posezení v pokoji, Wi-Fi zdarma, zvuková izolace, výhled na hory, skříň, věšák na oblečení. Některé pokoje mají vlastní balkón s posezením a výhledem na hory.

Top