Restaurace

V penzionu Gemshorn propojujeme kultury. Naši kuchaři se inspirují tradiční tyrolskou, českou i mezinárodní kuchyní. Na své si tedy přijdou milovníci klasik i ti, kteří rádi ochutnávají a poznávají tradiční místní pokrmy.

Polopenze

Pro naše ubytované hosty nabízíme možnost polopenze která zahrnuje polévku, salátový bufet a výběr ze dvou hlavních jídel. Jednoho masového a jednoho vegetariánského pokrmu.

A La Carte

V odpoledních a večerních hodinách je restaurace otevřená veřejnosti i ubytovaným hostům. Je zde tedy možnost ochutnat speciality z A La Carte menu. 

Domácí Italská Pizza

Nejsme daleko od Italských hranic a tudíž v Gemshornu připravujeme výbornou domácí pizzu na základě receptu našeho italského přítele pizzaře Maciho. 

Snídaně

Snídaně formou bufetu je vždy součástí ubytování již od pobytu na jednu noc.

Tradiční tyrolská kuchyně

Naše kuchyně je inspirovaná tradiční tyrolskou kuchyní. Můžete se tedy těšit na speciality jako Käsespätzle, Germknödel či pořádný Schnitzel.

Ctíme speciální diety

V Gemshornu ctíme speciální požadavky našich hostů. Nají se tedy i celiak i vegan. Stačí jen dát vědět předem. 

Propojení kultur.

Restaurace pensionu Gemshorn je otevřená pro všechny hosty s možností vyzkoušet tradiční Tyrolské speciality či si dopřát výbornou domácí pizzu. Čepujeme místní pivo Zillertal či českou klasiku, Pilsner Urquell. V pensionu se nachází také jídelna připravená pro hotelové hosty s polopenzí.

cs_CZČeština
gemshorn.eu