Naše Pokoje

V penzionu Gemshorn se nachází 13 pokojů s celkovou kapacitou 47 hostů.

Dvojlůžkový pokoj s manželskou postelí se nachází na tišší straně penzionu a nabízí útulné prostředí, moderní design a spoustu úložného prostoru.

Čtyřlůžkový suite se dvěma oddělenými ložnicemi a balkónem je skvělý pro rodiny či přátele a nabízí překrásný výhled do údolí Zillertalu.

Dvojlůžkový apartmán s obývacím pokojem nabízí příjemné podkrovní prostředí a komfort pro odpočinek i pracovní chvíle. 

Nově zrekonstruovaný rodinný pokoj se dvěma oddělenými ložnicemi doporučujeme rodinám s dětmi.  Nabízí komfort, spoustu úložného prostoru a krásný výhled do údolí. 

Třílůžkový suite se dvěma oddělenými ložnicemi a balkónem je skvělý pro rodiny s jedním dítětem či tři přátele a disponuje překrásným výhledem do údolí Zillertalu.

Čtyřlůžkový suite se dvěma oddělenými ložnicemi je vhodný pro rodiny či přátele. Nabízí možnost jednoho pokoje se dvěma single postelemi. 

Čtyřlůžkový suite se dvěma oddělenými ložnicemi, s jednou poschoďovou postelí je vhodný pro rodiny s malými dětmi a disponuje překrásnými výhledy do údolí.

Nově zrekonstruovaný čtyřlůžkový pokoj pro rodiny disponuje útulnými podkrovními prostory s balkónem a výhledem na horu Gerlossteinwand.

všichni jsou vítání

Rádi pohostíme rodiny, zájezdy i firmy.

Pension Gemshorn se nachází uprostřed překrásné přírody Zillertálského údolí, v obci Hainzenberg, cca 5km od střediska Zell am Ziller. Našim návštěvníkům nabízíme rodinné prostředí s profesionálními službami. Pension Gemshorn je svým charakterem a kapacitou zaměřen nejen na ubytování pro rodiny s dětmi, ale i skupiny a firmy. Své si zde najdou i vyznavači klidu a pohody.
cs_CZČeština
gemshorn.eu