Naše Pokoje

V penzionu Gemshorn se nachází 13 pokojů s celkovou kapacitou 47 hostů.

Dvojlůžkový pokoj s manželskou postelí se nachází na tišší straně penzionu a nabízí útulné prostředí, moderní design a spoustu úložného prostoru.

Čtyřlůžkový suite se dvěma oddělenými ložnicemi a balkónem je skvělý pro rodiny či přátele a nabízí překrásný výhled do údolí Zillertalu.

Dvojlůžkový apartmán s obývacím pokojem nabízí příjemné podkrovní prostředí a komfort pro odpočinek i pracovní chvíle. 

Nově zrekonstruovaný rodinný pokoj se dvěma oddělenými ložnicemi doporučujeme rodinám s dětmi.  Nabízí komfort, spoustu úložného prostoru a krásný výhled do údolí. 

Třílůžkový pokoj se dvěma oddělenými ložnicemi a balkónem je skvělý pro rodiny s jedním dítětem či tři přátele a disponuje překrásným výhledem do údolí Zillertalu.

Čtyřlůžkový pokoj se dvěma oddělenými ložnicemi je vhodný pro rodiny či přátele. Nabízí možnost jednoho pokoje se dvěma single postelemi. 

Čtyřlůžkový pokoj s dvěma oddělenými ložnicemi, s jednou poschoďovou postelí je vhodný pro rodiny s malými dětmi a disponuje překrásnými výhledy do údolí.

Nově zrekonstruovaný čtyřlůžkový pokoj pro rodiny disponuje útulnými podkrovními prostory a balkónem s výhledem na horu Gerlossteinwand.

všichni jsou vítání

Rádi pohostíme rodiny, zájezdy i firmy.

Pension Gemshorn se nachází uprostřed překrásné přírody Zillertálského údolí, v obci Hainzenberg, cca 5km od střediska Zell am Ziller. Našim návštěvníkům nabízíme rodinné prostředí s profesionálními službami. Pension Gemshorn je svým charakterem a kapacitou zaměřen nejen na ubytování pro rodiny s dětmi, ale i skupiny a firmy. Své si zde najdou i vyznavači klidu a pohody.
cs_CZČeština
gemshorn.eu